Švento Kazimiero Parapija

English

 

Liepos 27 - 28 d.

klebono žodis
       
    Katalikų bažnyčia Jungtinėse Amerikos Valstijose rengia Eucharistinį Atgimimą. Toliau patirdami Eucharistiją, turime susimąstyti, ką ji reiškia mūsų gyvenime. Štai keletas Šventosios Eucharistijos aspektų, kuriuos turime apsvarstyti visi.                        
                                                                            Jūsų Kristuje, kun. Juozas Bacevičius 
Eucharistiją patiriame kaip bendruomenė.
      Eucharistija kiekvieną iš mūsų priartina prie Kristaus kaip individą, bet ir kaip bendruomenę. Kaip katalikai, mes niekada nesimeldžiame vieni. Eucharistinėje liturgijoje renkamės su jaunais ir senais, turtingais ir vargšais, taip pat milijonais visame pasaulyje ir šventaisiais danguje, švęsti Kristaus aukos. Ši galinga tikrovė primena mums, šv. Jono Pauliaus II žodžiais: „Tikrai Eucharistinė Bendruomenė negali užsisklęsti savyje“,  (Ecclesiade Eucharistia [Apie Eucharistiją], Nr. 39), greičiau Eucharistija verčia mus pripažinti savo vietą bendruomenėje ir žmonių šeimoje.
 
Eucharistija pažadina mus savo ir kitų orumui.
     Eucharistija yra mūsų, kaip žmonių, neprilygstamo orumo ženklas. Šis orumas, suteikiamas visiems vienodai, nepaisant mūsų socialinės ar ekonominės padėties arba iš kur esame kilę (Jok 2, 1-9), verčia mus suvokti, „kokią vertę turi kiekvienas žmogus, mūsų brolis ar sesuo, Dievo akyse, jei Kristus aukojasi kiekvienam vienodai... Jeigu mūsų Eucharistijos garbinimas yra autentiškas, jis turi ugdyti kiekvieno žmogaus orumo suvokimą“, – rašo šventasis Jonas Paulius II (Dominicae Cenae [Apie Eucharistijos Paslaptį ir Garbinimą], Nr. 6).
 
Eucharistija suvienija ir gydo susiskaldymą.
     Šventasis Paulius mokino, kad šventimas Eucharistijos yra nenuoširdus, jei bendruomenėje yra susiskaldymo dėl klasės (1 Kor 11), statuso ar privilegijos (Rom 12), arba jei bendruomenėje yra frakcijų (1 Kor 1). Sakramento priėmimas, kaip lygus Kristaus Kūne, verčia mus vienytis kaip viena šeima.
 
Eucharistija mus jautrina tiems, kurie kenčia.
     Mąstydami apie Eucharistiją patiriame Kristaus meilę mums ir kitiems. Maldos gilumoje mes taip sujaudiname ir jaučiame jo meilę kenčiantiems, kad šventojo Augustino žodžiai mums tampa tikrove: „Vieno, net ir mažiausio nario skausmas yra visų skausmas“ ( Sermo Denisas). Kai priimame Eucharistiją, bet „užmerkiame akis į vargšus ir kenčiančius, arba sutinkame su įvairiomis susiskaldymo, paniekos ir nelygybės formomis, Eucharistija priimama nevertai“ (Popiežius Pranciškus, Amoris Laetitia [Meilės džiaugsmas], nr. 186).                     
  
PRAŠOM PASIMELSTI
   
      Prašome jūsų maldose prisiminti praėjusią savaitę mirusio kunigo Michael Smith sielą. Tegul jis ir visi mūsų mirę diakonai ir kunigai amžinai gyvena dangaus palaimoje.

   
SUAUGUSIEJI MŠIŲ TARNAUTOJAI
   
      Turime vieną įprastą Mišių tarnautoją savaitgalio mišioms ir tris tarnautojus laidotuvių Mišioms. Dabar ieškome kelių savanorių, kurie tarnautų sekmadienio ryto Mišioms 8:30 ir 11:00. Jei ką nors domina, susisiekite su tėvu Bacevičiumi arba Jackie Taylor. Suteiksime mokymus.
   
CLEVELANDO TARPTAUTINIS PIANISTŲ KONKURSAS
   

      Norime suteikti jums informaciją ir pakviesti į 2024 m. Clevelando Tarptautinį Pianistų Konkursą. Šie metai mums ypatingi, nes viena konkurso komisijos narių yra žinoma Lietuvos pianistė ​​Mūza Rubackytė. Konkursas prasidės liepos 28 d. ir baigsis rugpjūčio 6 d. Daugiau informacijos rasite www.pianocleveland.org .
     
VIENO PASAULIO DIENA
     
     Vieno Pasaulio Diena šiemet  vyks sekmadienį, rugpjūčio 25 d. Clevelando Kultūriniuose Darželiuose. Vėliavų paradas prasidės 12:00. Po to vyks visokiausi šokių ir muzikos pasirodymai, įvairių valgių patiekimas, ir įdomios valstybių informacijos. Kreipkitės į www.oneworldday.com dėl daugiau informacijos.
     
bendra
kryžius Liepos 28 d. Liepos 28 d.
11:00 v r. 11:00 v r.
Skaitytoja/s Rita Balytė Vilija Klimienė
Komunijos dalintoja/s
Veronika Sasnjara
Maria Hoffman
Rauda Gelažienė
Remigijus Belzinskas